درباره ما

 

 

آموزشگاه زبانهای خارجی آریانا از تیرماه سال 1393 فعالیت خود را در حوزه آموزش زبان انگلیسی شروع کرده و افزایش روزافزون کیفیت خدمات آموزشی را یکی از اهداف اصلی آموزشگاه در نظر گرفته است. این موسسه به دلیل داشتن کتابهای منحصر به فرد EXTRA که توسط مدیر این مجموعه گردآوری و تنظیم شده، تفاوتی بارز با سایر موسسات فعال در این زمینه دارد. این موسسه امید دارد تا با کار مداوم و بهره گیری از آخرین متدهای آموزشی رایج در جهان و همچنین اساتید و کادر مجرب بتواند نظر شما زبان آموزان گرامی را تامین نموده و کیفیت آموزشی خود را در سطحی ایده آل حفظ نماید

 خانم لیلا اصغری مدیر موسس آموزشگاه زبانهای خارجی آریانا دارای مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تهران و همچنین دارای مدرک CELTA و ِDELTA از دانشگاه کمبریج، از سال 1380 با سمت مدرس زبان انگلیسی مشغول به فعالیت میباشد. وی در سال 1393 با تاسیس آموزشگاه آریانا با مجوز وزارت آموزش و پرورش قدم به عرصه جدیدی از تعلیم و تربیت گذاشت و اکنون به عنوان یکی از مدیران فعال در عرصه های آموزشی- فرهنگی میباشد. همچنین وی مدیر مسوول موسسه فرهنگی هنری علیسام با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که دامنه وسیعی در زمینهای مختلف فرهنگی_ آموزشی دارد میباشد.
• ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی به صورت تخصصی در کلیه حوزه ها به خصوص مکالمه
• ایجاد آموزشگاهی پیشرو و متمایز در زمینه ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی
• تمرکز بر کیفیت مطلوب آموزش در کلیه سطوح و به صورت پیگیر و مستمر
• فراگیر و همگانی ساختن آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان ارتباطی بین المللی
• ایجاد واحد زبانهای تخصصی (بازرگانی، مهندسی، پزشکی و …)
مدیریت تعهد و پایبندی خود را به اجرای تک تک بندهای فوق اعلام و پیوسته در جهت استمرار این حرکت و بهبود مستمر تلاش خواهد نمود.