دوره های آموزشی نوجوانان

دوره های آموزشی نوجوانان

دوره های آموزشی نوجوانان به دو بخش تقسیم می شود:

بخش اول کودکان و نوجوانان 8-14 سال که شامل 27 ترم می باشد. کتاب های Family and Friends که در قالب 7 کتاب (Family&Friends Starter, Family&Friends1, Family&Friends2, Family&Friends3, Family&Friends4, Family&Friends5, Family&Friends6) به همراه کتاب کار،فایل های صوتی، کتاب های داستان شامل 4 داستان برای هر کتاب درسی و فلش کارت های مربوط به هر کتاب ارائه می گردد.

از ویژگی های این مجموعه تمرکز بر روی مکالمات واقعی و روزمره و همچنین نگارش متون می باشد.

کتابهای EXTRA نیز در کنار این مجموعه کتابها که شامل مطالب و تمرین های اضافی مرتبط می باشد توسط موسسه آریانا گردآوری و تنظیم شده است به عنوان Supplementary با زبان آموزان کار می شود و به یادگیری زبان آموزان در سطحی فراتر از سطح فعلی انها کمک می کند.

بخش دوم گروه نوجوانان 15-18 سال می باشد. مجموعه کتابهای Solutions شامل 5 کتاب برای سطوح مبتدی، پیش متوسطه، متوسطه، بالاتر از متوسطه و پیشرفته به همراه کتاب کار و همچنین فایل های صوتی برای این گروه در نظر گرفته شده است.

از ویژگیهای بارز این کتابها تمرکز بر روی مهارت های چهارگانه اصلی به همراه دستور زبان می باشد که هر بخش از درسنامه که شامل 6 بخش می باشد به یکی از آنها می پردازد.

[ARForms_popup id=”103″ shortcode_type=”popup” type=”button” desc=”ثبت نام ” bgcolor=”#dd0000″ on_inactivity=”” modaleffect=”fade_in”]