دوره های آموزشی کودکان

دوره های آموزشی کودکان

دوره های آموزشی کودکان به دو بخش تقسیم شده است:

بخش اول خردسالان 4-6 سال که شامل 6 ترم می باشد که به صورت  گروهی برنامه ریزی شده است. مجموعه کتابهای Playtime به عنوان منبع اصلی در نظر گرفته شده است. این کتابها در سه دوره (Playtime Starter, Playtime A, Playtime B)  مطابق با سیستم لهجه بریتانیایی به همراه کتاب کار، کتابهای داستان با نامهای Big Story Book ، پوستر، فلش کارت، فایل های صوتی تصویری ئ برچسب ها ارائه شده است.

این مجموعه کتابها بیشتر بر روی مهارت شنیداری و گفتاری زبان آموزان تاکید دارد و محیط یادگیری چذابی را برای فرزندان خردسالمان فراهم می کند.

بخش دوم کودکان 6-8 سال که شامل 9 ترم می باشد و به صورت گروهی برنامه ریزی شده است. مجموعه کتابهای First Friends به عنوان منبع اصلی در نظر گرفته شده است. این کتابها در سه دوره (First Friends1, First Friends2, First Friends3) به همراه کتاب کار، فایل صوتی (CD)، فلش کارت ارائه شده است.

 

کتابهای EXTRA نیز در کنار این مجموعه کتابها که شامل مطالب و تمرین های اضافی مرتبط می باشد توسط موسسه آریانا گردآوری و تنظیم شده است به عنوان Supplementary با زبان آموزان کار می شود و به یادگیری زبان آموزان در سطحی فراتر از سطح فعلی انها کمک می کند.

[ARForms_popup id=”103″ shortcode_type=”popup” type=”button” desc=”ثبت نام ” bgcolor=”#dd0000″ on_inactivity=”” modaleffect=”fade_in”]